11.03.2024

«MEMENTO ODESA» у Німеччині — задля проєктів гуманітарної допомоги в Україні

Світова премʼєра відбулась на одеській сцені, а вже сьогодні музиканти розпочинають тур «MEMENTO ODESA» містами Німеччини — виручені кошти підуть на проєкти гуманітарної допомоги в Україні.
Організацію благодійного заходу в Одесі, який напередодні зібрав сотні відвідувачів, підтримали компанії Risoil Ukraine і Novik. 100% коштів з продажу квитків артисти направили на закупівлю медичних засобів для українських військових.
Музичним виступам передували вшанування хвилиною мовчання памʼяті загиблих через ворожі атаки та висловлення вдячності усім захисникам України. Далі прозвучали твори Себаст‘яна Студніцького у супроводі музикантів Одеського філармонічного оркестру під керівництвом Володимира Дикого і дуетні композиції з видатним українським піаністом Андрієм Показом.
«Ми відіграли чудовий концерт у переповненій філармонії в Одесі 2 березня — один із найкращих концертів у моєму житті. Я дуже радий, що Одеській симфонічний оркестр приїжджає до Німеччини і що ми разом відіграємо тур німецькими містами. Виручені кошти підуть на проєкти гуманітарної допомоги в Україні», — проанонсував на своїй сторінці в Instagram Себаст’ян Студніцький.
Музикант підкреслив своє захоплення українською аудиторією.
Бажаємо проєкту «MEMENTO ODESA» міжнародного визнання!
Світлини: Віктор Лазутін