Новини

Екскурсія «Рисоіл Терміналом» для студентів

З потужностями підприємтва наших гостей, які зараз проходять виробничу практику в Дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій Одеська залізниця - Odesa Railway, ознайомив заступник директора з логістики Олександр Топирик.


Разом із ними у візиті взяли участь начальник дирекції Андрій Кіман та начальник станції Чорноморськ-Порт Євген Поліщук.


«Наша довгострокова плідна співпраця з виробничим підрозділом Дирекції ґрунтується на партнерських засадах, а відсьогодні ще й направлена на підвищення професійного рівня, створення умов професійної адаптації молодих спеціалістів», — повідомив Олександр Топирик.


Крім того, під час екскурсії майбутні фахівці мали змогу дізнатися більше про взаємодію терміналу та залізниці, синхронізацію вантажопотоків у ланцюгу «залізниця-термінал-судно» та принципи злагодженості у виконанні завдань.


Усі вони навчаються за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» у Міжнародному гуманітарному університеті. 


«Сподіваємося, що інформація та отриманий під час екскурсії досвід стануть у нагоді при вдосконаленні професійних компетенцій молодих спеціалістів», — наголосив заступник директора з логістики.