Новини

«Йдемо з випередженням графіку, але, на жаль, це право іноді все ще доводиться відстоювати», — Євген Садовий прокоментував будівництво пірсу на Mintrans Forum

Як триває реалізація амбітного проєкту компанії в порту Чорноморськ? На це питання відповів генеральний директор групи терміналів Risoil Євген Садовий під час панельної дискусії міжнародного форуму інфраструктури і транспорту Mintrans.


«Замислювався цей проєкт акціонерами ще 10 років тому, а гідротехнічну частину ми завершили за п’ять місяців. Таке співвідношення часу, яке займали різні погодження і безпосередньо будівництво пірсу, ми маємо наразі», — підкреслив він.


Євген Садовий також висловив стурбованість тим, що попри наявність повного пакету документів, усе ще продовжують надходити запити від низки органів з приводу законності тих чи інших дій у розрізі будівництва.


«Це факти, які точно не спрощують процес реалізації великих інфраструктурних проєктів. Тим не менш, повністю завершити роботи включно зі спорудженням перевантажувального комплексу Risoil планує до початку нового маркетингового року», — додав Євген Садовий.


У панельній дискусії, присвяченій розвитку портової галузі, взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Юрій Васьков та в.о. Голови Адміністрація морських портів України/Ukrainian Sea Ports Authority Олександр Голодницький. Відповідаючи на питання модератора, Євген Садовий відзначив позитивний досвід співпраці з цим керівництвом Міністерство інфраструктури України та АМПУ.


Нагадаємо, будівництво двостороннього пірсу ведеться щоденно. До нього залучено сотні працівників, а постачальники обладнання представляють різні країни світу.