Новини

Відновлюємо фінальні роботи на пірсі Risoil

Ділимось відмінною новиною!


Група компаній Risoil ухвалила рішення відновити фінальні роботи з реалізації масштабного інвестиційного проєкту в порту «Чорноморськ».

Їх вимушено було призупинено 24 лютого 2022 року на етапі активного монтажу технологічного устаткування для двостороннього пірса. Зараз готовність усього комплексу складає понад 80%.


«Ми віримо в Збройні Сили та обов’язкову Перемогу України. Зараз наше завдання продовжувати те, що маємо та вміємо якнайкраще — інвестувати у розвиток портової інфраструктури, сплачувати податки та заробітну плату нашим співробітникам. Дякуємо передусім українським захисникам і захисницям за можливість робити все це сьогодні», — заявляє керівництво групи компаній Risoil.


У лавах Збройних Сил України і теробороні проходять службу півсотні рисоілівців.

Нагадаємо, що будівництво двостороннього пірса велось у щоденному режимі від середини квітня 2021 року.


У січні цього року Адміністрація морських портів України завершила днопоглиблювальні роботи на підходах до споруди із досягненням 15 метрів, що стало результатом взаємодії державного підприємства та «Рисоіл Терміналу» в рамках першого в Україні договору за принципом «Take or pay».


Тоді ж стартував фінальний етап робіт — монтаж унікального для країни технологічного устаткування від кращих світових виробників. Його характеристики дозволяють з турботою про екологію швидко вантажити як олію, так і зернові.


Повністю завершити проєкт планується за 3-4 місяці.