Новини

Будувати технологічний об’єкт у 2022: спільний досвід Risoil і компаній-підрядників

Минулого року навесні ми залучили сотні фахівців з різних країн світу, щоб якісно та швидко побудувати двосторонній пірс в порту «Чорноморськ». Роботи йшли чітко за графіком до 24 лютого, а після вимушеної піврічної перерви відновились тільки-но з’явилась можливість.


Провідні компанії галузі — ADEPT GROUP, С-Инжиниринг («S-engineering»), «Еталон» — оперативно сформували колективи, що було досить складним завданням в цих умовах, та повернулись до активного монтажу металоконструкцій.


На висотах понад 40 метрів зараз, коли погода є нестабільною, професійно виконує роботи «ТІС-Гідротехника».


А німецька компанія «Neuero» продовжила виготовляти та доставляти необхідне нам обладнання для повного завершення об’єкта.


Таке стає можливим завдяки досвіду і професійності всіх, з ким сьогодні Risoil пліч-о-пліч працює над реалізацією власного інвестпроєкту. Критерії до нього залишаються незмінними — це буде безпечний, сучасний та ефективний комплекс.

Нагадаємо, що запуск пірса дозволить не лише збільшити вантажообіг та нарахування до бюджетів різних рівнів, а й стане початком нового етапу розвитку всього порту «Чорноморськ».