Новини

Рисоіл Термінал поділяє занепокоєність хаотичним паркуванням вантажівок вздовж узбіч

«Рисоіл Термінал» поділяє занепокоєність хаотичним паркуванням вантажівок вздовж узбіч


Зі свого боку задля покращення ситуації підприємство має намір облаштувати додатковий спеціальний майданчик і чекає на позитивну відповідь Чорноморської міської ради.

Про це заявив генеральний директор групи терміналів Risoil Євген Садовий під час наради в Одеській обласній державній адміністрації. 


Він зазначив, що належна організація приймання вантажів автомобільним транспортом — важлива не лише з точки зору виробничої діяльності.


«У нас є спеціальний майданчик для відстоювання автотранспорту, але цього недостатньо. Ще на початку вересня минулого року термінал направив звернення з проханням надати в оренду земельну ділянку. Адже ми прагнемо створити комфортні умови для всіх учасників процесу», — наголосив Євген Садовий.


До того ж «Рисоіл Термінал» буде розширювати свою діяльність, що гарантує створення нових робочих місць і збільшення податків до бюджету.


Враховуючи такі перспективи, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олег Муратов підкреслив: міській раді слід детально проаналізувати надані звернення.


Risoil підтримує соціальні програми Чорноморська та зацікавлений в його розвитку та збереженні довкілля.