Новини

«Рисоіл Термінал» вже перевалив понад мільйон тонн зернових з початку маркетингового року 21/22

Це особистий рекорд підприємства за такий період.


«Ми вдячні клієнтам за те, що в цьому сезоні вони обрали співпрацю з Risoil. Завдяки роботі всіх фахівців терміналу як єдиного механізму, нам знадобилось лише три з половиною місяці, щоб показати найкращий результат за всю нашу історію. Йдемо за графіком»,— заявив генеральний директор групи терміналів Євген Садовий.


Зазначимо, що найбільше було перевалено рапсу — 570 тисяч тонн.


«Ми завершуємо програму з рапсу і зосереджуємось на кукурудзі, яку наші клієнти доставляють до нас автомобільним і залізничним транспортом. З серпня ми також почали приймати пшеницю. І вже зробили 310,5 тисяч тонн», — повідомила заступниця директора «Рисоіл Терміналу» Тетяна Кулікова.


Нагадаємо, що Risoil усвідомлено і на постійній основі впроваджує екологічно безпечні технології. Для виключення попадання пилу в атмосферу при перевантажувальних процесах використовується закрита система конвеєрів.

Завантаження трюмів зерновими культурами термінал здійснює сучасною високопродуктивною машиною NEUERO SL1000 (Німеччина, 2018). Це, зокрема, скорочує час зупинки судна біля причалу і допомагає суттєво зменшити викиди забруднюючих речовин.