Новини

Risoil взяв участь у Щорічному форумі Ukraine Invest

Понад 20 років Risoil системно інвестує у розвиток інфраструктури, реалізує проєкти, що дозволяють розміщувати продукцію українських фермерів на зовнішніх ринках, і створює нові робочі місця.


Про це розповів генеральний директор групи терміналів Risoil Євген Садовий під час виступу на Другому щорічному форумі Ukraine Invest "MAKE in UA".


Програма заходу складалась з інтерактивних дискусійних панелей, в яких брали участь представники влади, міжнародних організацій, ділової та інвестиційної спільноти України та світу.


В одній з них, де обговорювався досвід інвесторів на місцях, Євген Садовий ознайомив учасників з історією проєкту будівництва двостороннього пірсу на стику 10 та 11 причалів порту Чорноморськ: його потенціалом, витраченим десятиріччям на різні погодження і тими, хто сприяв тому, аби зрештою це стало можливим.


«Хочу подякувати UkraineInvest, який допоміг в організації діалогу з Міністерство інфраструктури України та Адміністрація морських портів України/Ukrainian Sea Ports Authority, а Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні — за активну підтримку. Також аплодую оптимізму акціонерів групи компаній — Шоти Хаджишвілі та Олександра Мінова, які задумали цей проєкт 13 років тому, не втратили впевненість і втілили його у життя», — заявив генеральний директор групи терміналів Risoil.


Він також нагадав: нова гідротехнічна споруда — це якісні послуги зі швидкісної обробки суден та розвиток каботажного флоту.


«Дякуємо за вашу роботу. Готові і надалі підтримувати ваш проєкт», — заявив виконавчий директор UkraineInvest Cергій Цівкач, який модерував дискусію.


З вітальним словом на початку форуму звернувся Прем’єр-міністр України. Захід організовано за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

#investinUkraine #MAKEinUA